SON DAKİKA
Tümü

Genel

Anasayfa / Genel / SON DAKİKA İPTAL HABERLERİ PEŞ PEŞE GELDİ.

SON DAKİKA İPTAL HABERLERİ PEŞ PEŞE GELDİ.

23 Aralık 2017 / Cumartesi 13:59
HABER DETAYI İÇİN TIKLAYIN

istanbul Anadolu Yakası’nın bir bölümünde kar yağışı başladı. Öte yandan İDO ve BUDO da seferlerini iptal etti. Anadolu Otoyolu ile D-100 Karayolu’nun Bolu Dağı kesiminde yoğun kar yağışı etkisini sürdürüyor. Trakya’nın parçalı çok bulutlu, İstanbul ve bölgenin doğusunun yağmur ve sağanak yağışlı, yüksek kesimlerin ise karla karışık yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. İBB AKOM da uyarıda bulundu

 

İstanbul Anadolu Yakası’nın bir bölümünde kar yağışı başladı.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yüksek kesimlerde kar ve karla karışık yağmur etkili oluyor.

Kent genelinde dün gündüz ve akşam etkili olan sağanak, gece saatlerinde Kartal, Pendik, Sultanbeyli ve Çekmeköy ilçelerinin yüksek kesimlerinde yerini kar ve karla karışık yağmura bıraktı.

Kar yağışı özellikle hava sıcaklığının sıfır dereceye kadar düştüğü Kartal Yakacık ve Aydos Ormanı civarında etkisini sürdürüyor.

MARMARA BÖLGESİ HAVA DURUMU

Marmara Bölgesi’nde Trakya’nın parçalı çok bulutlu, İstanbul ve bölgenin doğusunun yağmur ve sağanak yağışlı, yüksek kesimlerin ise karla karışık yağmurlu geçmesi bekleniyor.

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü’nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, bölgede hava sıcaklığı, mevsim normallerinin 1 ile 3 derece altında seyredecek.