SON DAKİKA
Tümü

Genel

Anasayfa / Genel / Meral Akşener’den canlı yayında – Erdoğan’a müthiş gönderme namuslu bir evet olsaydı…

Meral Akşener’den canlı yayında – Erdoğan’a müthiş gönderme namuslu bir evet olsaydı…

23 Aralık 2017 / Cumartesi 13:13
HABER DETAYI İÇİN TIKLAYIN

Halk Arenası’nın bu haftaki konuğu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 16 Nisan’daki referandumda namuslu bir “evet” çıksaydı, kendisinin eve döneceğini belirtirken, Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda da önemli açıklamalarda bulundu.

Duayen gazeteci Uğur Dündar’ın programında, 16 Nisan’da gerçekten “evet” çıkmış olsaydı her şeyi bırakıp kendisinin eve döneceğinden bahseden Akşener, cumhurbaşkanı adaylığı konusunda da düşüncelerini dile getirdi.

Meral Akşener şu ifadelerde bulundu;
“16 Nisan’da namuslu bir “evet” çıksaydı, ben eve dönecektim… Öyle söylemiştim arkadaşlarıma. Eğer bu alengirli bir durum olmasaydı “hayır” çıksaydı ne yapacağımızı soracaktık arkadaşlarımıza… Fakat “havet” çıktı. (Salonda alkış kıyameti koptu)

1200 arkadaşımıza tek tek sordum. Fakat şu soruyu sormadım arkadaşlarıma “Ben ne yapayim.” “Siz ne istiyorsunuz” dedim. Bu soruya verilen cevabı yerine getiriyorum. Biz İYİ partiyi kurduk bu partiyle tartıya çıkıyoruz şimdi. İyi bir şeyler yapmak istiyoruz.” diye konuşan Akşener, Dündar’ın cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili soruya şu ifadeleri kullandı;